Logo 112Arnhem

Redactie 112 0 reactie(s) do 03 december 2020, 20:29

Vrouw uit Arnhem aangehouden na vondst 147 fietsen

Laatst bijgewerkt: maandag 12:22 uur

ARNHEM – Woensdag 2 december kreeg politie Arnhem de melding dat er in een bedrijfspand aan de Badhuisstraat een groot aantal fietsen zouden staan. De melder had er een vreemd gevoel bij omdat er ook veel nieuwe fietsen tussen stonden.

 

Ter plaatse troffen agenten in het bedrijfspand inderdaad meerdere fietsen aan, 147 om precies te zijn. De politie heeft een aantal fietsen gecontroleerd of deze afkomstig waren van diefstal. Dit bleek inderdaad het geval. De huurder van het pand – een 56-jarige vrouw uit Arnhem – kon aan ons geen logische verklaring geven over de aanwezigheid van de fietsen in het pand.

De politie heeft de vrouw aangehouden ter zake heling. De recherche zal verder onderzoek doen naar de 147 fietsen.

 

Mocht u aangifte hebben gedaan en de politie treft uw fiets aan dan zullen zij contact met u opnemen.

Locatie

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Arnhem

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Arnhem
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.