
Verdachte automobilist opgepakt in Huissen voor achterlaten gewonde fietsster
Laatst bijgewerkt: maandag 12:20 uur
ARNHEM – De politie heeft vrijdag een verdachte aangehouden voor mogelijke betrokkenheid bij een zwaar ongeval in Arnhem. Dinsdagavond raakte een fietsster zwaargewond na een aanrijding met een automobilist. De bestuurder van de auto ging er als een haas vandoor.
De fietsster stak de kruising van de Rijkerswoerdsestraat en het Rijnwaalpad over en werd daarbij geschept door een blauwe Opel Zafira die uit de richting van Arnhem kwam. De vrouw kwam hard ten val en liep onder meer een hersenschudding, scheurtjes in haar bekken en vijf gebroken ribben op.
De bestuurder van de Opel bekommerde zich niet om haar; de man of vrouw reed zonder te stoppen door in de richting van Huissen.
De auto is vrijdag gevonden op een oprit van een woning in Huissen. De verdachte is bij dezelfde woning aangehouden. De automobilist wordt verdacht van een aantal verkeersmisdrijven.
De politie bedankt mensen voor het meedenken. Het onderzoek gaat verder.
Zie ook:
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties