Logo 112Arnhem

Redactie 112 0 reactie(s) wo 13 maart 2019, 16:39

Politie zoekt getuigen van steekpartij op de Varkensstraat in Arnhem

Laatst bijgewerkt: maandag 12:15 uur

ARNHEM – De politie is een onderzoek gestart na een steekincident op de Varkensstraat op zondag 10 maart. Daarbij liep een 26-jarige man uit Arnhem een steekwond op, een 33-jarige man uit Arnhem bleef ongedeerd. De politie zoekt getuigen die iets hebben gezien wat kan helpen bij het onderzoek.

Rond 06.00 uur liepen de twee mannen op de Varkensstraat toen er een conflict ontstond met twee personen. Daarbij liep één slachtoffer een steekwond op, het andere slachtoffer bleef ongedeerd. Het is nog onduidelijk wat er precies is gebeurd. Daarom zoekt de politie getuigen van het incident.

 

Heeft u iets gezien?
Heeft u rond 06.00 uur op de Varkensstraat of daar in de buurt iets gezien wat kan helpen bij het onderzoek? Neem dan contact op met de politie via 0900-8844. Melden kan ook anoniem via 0800-7000 of www.meldmisdaadanoniem.nl.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Arnhem

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Arnhem
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.