Logo 112Arnhem

Redactie 112 0 reactie(s) di 27 juni 2017, 16:44

Winkel en perron ontruimd na aantreffen verdachte voorwerpen

Laatst bijgewerkt: maandag 23 aug 2021 om 12:03 uur

ARNHEM / VELP – Op het station Arnhem Centraal is een onbeheerde tas gevonden. De perrons bij de sporen 8 en 9 waren tijdelijk ontruimd. De politie heeft de tas onderzocht en wil niet zeggen wat er in zat, aangezien ze de tas zelf hebben verplaatst lijkt het geen gevaar op te leveren. De eigenaar was de tas vergeten. Het perron is weer vrijgegeven.

 

Op hetzelfde moment zijn in Velp verdachte voorwerpen aangetroffen in een winkel aan de Hoofdstraat, daarom was de winkel ontruimd. De politie onderzocht de aangetroffen spullen. Het verdachte voorwerp bleek een accu te zijn. De winkel is weer open voor publiek.

112 Arnhem

Meer artikelen over de inzet van hulpdiensten bij een misdaad in Arnhem lees je in onze categorie 112 Nieuws Arnhem. Alle 112 alarmeringen uit Arnhem kan je live volgen via 112 meldingen Arnhem.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Arnhem

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Arnhem
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.