Logo 112Arnhem

Redactie algemeen 0 reactie(s) wo 05 oktober 2016, 16:22

Is jouw smartphone, laptop of tablet al “Boefproof”?

Laatst bijgewerkt: maandag 10:48 uur

Minder dan één op de vijf Nederlanders heeft zijn smartphone, laptop of tablet zodanig beveiligd, boefproof gemaakt zodat hij zijn mobiele apparatuur bij diefstal onbruikbaar kan maken. Hierdoor loopt ruim 80% van de Nederlanders het risico dat persoonlijke gegevens na diefstal op straat belanden.

 

Boefproof

De overheid roept Nederlanders op hun mobiele apparaat ‘Boefproof’ te maken. Ook de branchevereniging Nederland ICT, maakt zich sterk voor deze betere beveiliging. De overheid startte al eerder in 2014 een campagne om mobiele apparatuur Boefproof te maken en zo diefstal terug te dringen. Dit heeft gezorgd dat het aantal gestolen smarphones terug liep met 30%, de overheid heeft nu ook tablets en laptops toegevoegd aan haar campagne.

 

Anti-diefstal software

Boefproof maken is het activeren of installeren van een anti-diefstalfunctie op je mobiele apparaat, waardoor je deze op afstand kunt blokkeren. Denk hierbij aan een functie zoals ‘vind mijn smartphone/tablet’ en speciale anti-diefstal software. Hierdoor wordt het gestolen apparaat waardeloos voor dieven en hebben ze geen toegang tot mail, foto’s en vertrouwelijke documenten. Op dit moment is bijna een kwart van de smartphones Boefproof (23,6%), gevolgd door tablets (17,7%) en laptops (12,2%).

 

Ga naar www.boefproof.nl voor meer informatie over hoe je je smartphone, tablet en laptop Boefproof maakt.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Arnhem

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Arnhem
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.