Logo 112Arnhem

Redactie 112 0 reactie(s) di 01 september 2015, 16:00

Arnhemmer met neppistool in trein

Laatst bijgewerkt: maandag 23 aug 2021 om 11:48 uur

ARNHEM – De politie heeft in de nacht van maandag op dinsdag op het centraal station in Arnhem een 20-jarige inwoner van die stad aangehouden wegens verboden wapenbezit. De man bleek in een trein te zitten met een neppistool.

Getuigen hadden die nacht omstreeks 01.00 uur gezien dat de man in de trein tussen Utrecht en Arnhem een pistool toonde aan een andere reiziger en tipten de conductrice. Die waarschuwde op haar beurt de politie, die de man opwachtte op het station. Dankzij een goede persoonsbeschrijving kon de man direct worden aangehouden. Hij bleek inderdaad een imitatiepistool tussen zijn broeksband te hebben zitten. Het wapen is in beslag genomen, de Arnhemmer is voor verhoor en onderzoek ingesloten.

112 Arnhem

Meer artikelen over de inzet van hulpdiensten bij een misdaad in Arnhem lees je in onze categorie 112 Nieuws Arnhem. Alle 112 alarmeringen uit Arnhem kan je live volgen via 112 meldingen Arnhem.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Arnhem

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Arnhem
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.