Redactie 112 0 reactie(s) vr 12 juni 2015, 12:39

Gestolen lokfiets achterin bestelbus

Laatst bijgewerkt: maandag 11:46 uur

DUIVEN – Een 48-jarige Velpenaar en een 54-jarige man uit Arnhem zijn donderdagavond in Velp door de politie opgepakt wegens fietsdiefstal. De twee waren aan de haal gegaan met de lokfiets van de politie en konden op heterdaad worden ingerekend.

 

Bij de politie kwam die avond een signaal binnen dat een van de zogenoemde lokfietsen, voorzien van GPS, in beweging was. De fiets werd kort daarop getraceerd op de Noordsingel, waar hij achterin een bestelbus bleek te liggen. De inzittenden van de bestelauto bleek het duo uit Velp en Arnhem te zijn. Beide mannen zitten voorlopig vast voor onderzoek en verhoor.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Arnhem

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Arnhem
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.