Logo 112Arnhem

Redactie 112 0 reactie(s) di 09 juni 2015, 13:46

Zwaar beschonken automobiliste rijdt schade in Velp

Laatst bijgewerkt: maandag 11:46 uur

VELP – Een 58-jarige vrouw uit Rozendaal werd maandagavond 8 juni op de Pastoor Koenestraat staande gehouden voor rijden ondervloed.

 

De vrouw was ogenschijnlijk onder invloed en had met haar voertuig schade toegebracht aan een ander voertuig en een tuinhek. De Rozendaalse praatte met dubbele tong en wankelde op haar benen. Een blaastest op het politiebureau resulteerde in 935 ug/l. Haar rijbewijs werd ingevorderd en ze kreeg een rijverbod van elf uur. Proces-verbaal wordt opgemaakt.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Arnhem

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Arnhem
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.