Logo 112Arnhem

Redactie 112 0 reactie(s) di 26 mei 2015, 15:59

Auto in beslag genomen na door rijden bij aanrijding

Laatst bijgewerkt: maandag 11:45 uur

ARNHEM – Dinsdagmiddag 26 mei gebeurde er op de IJssellaan in Arnhem een aanrijding tussen twee auto’s. 

Na de aanrijding ging één van de auto’s er vandoor. Op zijn vlucht reed de bestuurder met hoge snelheid meerdere keren door rood. Op afstand gevolgd door de gedupeerde bestuurder van de andere auto. Na een wilde rit door een gedeelte van Presikhaaf kon de benadeelde bestuurder de auto klem zetten op een parkeerplaats. De bestuurder en passagier zijn hierop te voet de wijk ingevlucht. De auto van de veroorzaker van het ongeval bleek onverzekerd. 

Ook had de auto een recente forse schade aan de voorzijde ontstaan bij een ander ongeval. De politie is nog opzoek waar dit gebeurd zou kunnen zijn. De bestuurder is na de achtervolging niet meer aangetroffen. De auto is in beslag genomen. De bestuurder van de andere auto zal zich moeten beroepen op het waarborgfonds. 

De politie roept getuigen of andere benadeelde op zich te melden via 0900-8844.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Arnhem

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Arnhem
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.