Logo 112Arnhem

Redactie 112 0 reactie(s) ma 06 april 2015, 14:19

Duo met inbrekersgereedschap in gestolen auto in Velp

Laatst bijgewerkt: maandag 11:44 uur

VELP – De politie heeft op maandagochtend 6 april in Velp twee mannen aangehouden. Zij reden in een gestolen auto en hadden inbrekersgereedschap bij zich. Het gaat om een 31-jarige man uit Deventer en een 35-jarige Arnhemmer.

 

Agenten controleerden het voertuig omstreeks 05.15 uur op de Kerkallee. Navraag leerde dat de auto als gestolen gesignaleerd stond. Hierop zijn de twee inzittenden aangehouden en voor nader onderzoek meegenomen naar het politiebureau. In de auto werden diverse inbrekersgereedschappen aangetroffen. Deze zijn in beslag genomen.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Arnhem

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Arnhem
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.