Logo 112Arnhem

Redactie 112 0 reactie(s) wo 25 februari 2015, 9:44

Jonge fietsendieven achtervolgd door agenten

Laatst bijgewerkt: maandag 11:43 uur

ARNHEM – Agenten hebben op dinsdagmiddag 24 februari twee jongens aangehouden die een fiets hadden gestolen. De politie kreeg een melding dat de jongens een fiets meenamen. Agenten zagen de aan de Taklaan in Arnhem. Toen het duo de politieauto zag, zetten zij het op een lopen.

 

De agenten zetten echter de achtervolging te voet in. Eén van de jongens kon op die manier aan de Prumelaan aangehouden worden. Andere agenten die met hun auto te hulp schoten konden de tweede verdachte aanhouden aan de Velperweg. Het gaat om een jongen van 16 uit Wageningen en een 15-jarige Renkummer. De twee zijn in de avond met een proces-verbaal heengezonden.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Arnhem

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Arnhem
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.