Logo 112Arnhem

Redactie 112 0 reactie(s) za 17 januari 2015, 18:51

Persoon valt van fietsviaduct Westervoort

Laatst bijgewerkt: maandag 23 aug 2021 om 11:41 uur

WESTERVOORT (AS Media) – Zaterdagavond 17 januari omstreeks 17.45 uur zijn de hulpdiensten opgeroepen voor een ongeval op de Rivierweg in Westervoort.

Er bleek een persoon van het fietsviaduct afgevallen te zijn. Het slachtoffer heeft waarschijnlijk over de reling gebogen en is zo’n 4,5 meter naar beneden gevallen.

Het slachtoffer is met spoed door het ambulance personeel naar het ziekenhuis vervoerd. De traumahelikopter was opgeroepen maar is niet ter plaatse gekomen.

112 Westervoort

Meer artikelen over de inzet van hulpdiensten bij een misdaad in Westervoort lees je in onze categorie 112 Nieuws Westervoort. Alle 112 alarmeringen uit Westervoort kan je live volgen via 112 meldingen Westervoort.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Arnhem

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Arnhem
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.