Logo 112Arnhem

Redactie 112 0 reactie(s) do 13 november 2014, 11:46

Fietser ernstig gewond na aanrijding op Zeegsingel

Laatst bijgewerkt: maandag 23 aug 2021 om 11:40 uur

ARNHEM – Een 66-jarige fietser uit Arnhem heeft woensdag 12 november ernstig hoofdletsel opgelopen bij een aanrijding met een auto op de Zeegsingel in Arnhem.

 

De man reed op de Dotterlaan en reed de Zeegsingel op. Hij zag een 24-jarige automobiliste uit Arnhem over het hoofd. Een aanrijding was het gevolg. De man is met ernstig hoofdletsel in een ambulance overgebracht naar een ziekenhuis. De afdeling Verkeersongevallen Analyse van de politie heeft een onderzoek ingesteld.

112 Arnhem

Meer artikelen over de inzet van hulpdiensten bij een ongeval in Arnhem lees je in onze categorie 112 Nieuws Arnhem. Alle 112 alarmeringen uit Arnhem kan je live volgen via 112 meldingen Arnhem.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Arnhem

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Arnhem
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.