
Auto crasht tegen boom in Arnhem, inzittenden ruim een uur bekneld
Laatst bijgewerkt: woensdag 06:39 uur
ARNHEM – Een automobilist is dinsdagavond in Arnhem met zijn Audi A3 hard tegen een boom gecrasht. Zowel de bestuurder als de bijrijder raakten zwaargewond.
Het ging rond middernacht gruwelijk mis op de Cattepoelseweg toen de man door nog onbekende oorzaak de macht over het stuur verloor, van de weg raakte en frontaal tegen een boom botste. Voorbijgangers alarmeerde direct 112, zowel meerdere brandweerwagens en ambulances, werden er ook twee traumahelikopters gealarmeerd. Bij aankomst van de hulpdiensten troffen zijn de zwaar beschadigde auto aan. De twee inzittenden bleken nog bekneld te zitten in het voertuig.
Uur bekneld
De brandweer heeft door middel van het open knippen van de auto de twee inzittenden weten te bevrijden uit hun benarde positie. Na de bevrijding, die ruim een uur in beslag nam zijn beide slachtoffers, per ambulance met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. Hun toestand zou zorgelijk zijn.
De verkeersongevallen analyse van de politie heeft ter plekke sporenonderzoek verricht om de toedracht van de aanrijding te achterhalen. Nadat het onderzoek was afgerond werd het zwaarbeschadigde voertuig afgesleept.
De Audi waarin het tweetal zat bleek nog maar een paar maanden in het bezit te zijn van de huidige eigenaar.
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties